<powrót zakladka

Relacja z grudniowych występów zawodników Lubońskiego Klubu Tenisa Stołowego

9. miejsce Julii Gładysz w Finale Mini Olympic Games w Warszawie

(Mistrzostwa Polski do lat 12)

Na rozgrywanych zawodach finałowych turnieju "Mini Olympic Games" w Warszawie najwyżej z 2 -osobowej reprezentacji LKTS Luvena Luboń uplasowała się Julia Gładysz, zajmując 9. miejsce. W imprezie, będącej Mistrzostwami Polski do lat 12, wystartowało 36 dziewczyn i 45 chłopców.

Wyniki

Młodziczki

9.  Julia GŁADYSZ 2005

Młodzicy

17-24. Damian PYŚK 2006.

W piątek 15 grudnia lubońska drużyna tenisistów stołowych rozegrała mecz w rozgrywkach 4 ligi na wyjeździe z MKTS Opalenica zawodnicy LKTS Luvena Luboń zremisowali 9:9. Opalenica i Luboń to aktualnie najlepsze zespoły w grupie zachodniej. W trwającej rundzie nie przegrały żadnego meczu, a punkt straciły tylko w bezpośrednim pojedynku. W grupie wschodniej punktu nie straciła drużyna Almar Głebokie. Ostatni mecz LKTS Luvena Luboń rozegra w Luboniu 13 stycznia, podejmując MKSTS Warta Oborniki. Punkty zdobyli:

Marcin Pawlak 3.5;

Michał Deigsler 2;

Tomasz Magnucki 2.5;

Grzegorz Nowak 1.

Gratulujemy!

Zapraszamy 13. 01. 2018 r., sobota 13.00, LKTS Luvena II Luboń - MKS TS Warta I Oborniki,

W Wałbrzychu (15-17. 12. 2017) w obiektach Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ  rozegrano II Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów w Tenisie Stołowym. Wystartowało ponad 200 uczestników. Dobrze zaprezentował się senior LKTS Luvena Luboń Maciej Wiśniewski, który wygrał z zawodnikiem 1-ligowej Victorii Płock Janem Olkiem. Z kolejnymi przeciwnikami stoczył zacięte i emocjonujące pojedynki. Zwycięstwa nie odniosła debiutująca w imprezie ogólnopolskiej seniorek Anita Chudy, ale stoczyła bardzo dobre mecze z zawodniczkami ekstraklasowymi oraz 1- ligowymi.

Wyniki

Seniorki

57-64. Anita CHUDY 2000;

Seniorzy

41-48. Maciej WIŚNIEWSKI 1996

5. miejsce Kacpra Zrola w 2. GP WZTS Żaków

W niedzielę 17 grudnia 2017 roku w Poznaniu rozegrane zostały zawody dla najmłodszych zawodniczek i zawodników Wielkopolski w tenisie stołowym. W turnieju wzięło udział 60 zawodniczek i zawodników z Wielkopolski. W 2. Grand Prix Wielkopolski Żaków i Skrzatów uczestniczyli reprezentanci LKTS Luvena Luboń. Piąte miejsce kolejny raz zajął żak Kacper Zrol. Bardzo dobrze zaprezentowały się skrzaty: Adam Jakubowicz i Bartosz Sułek prezentując dobrą grę i zajmując ostatecznie dobre 13 miejsca. Nasi reprezentanci potwierdzili wysoką formę oraz coraz większe umiejętności. Gra naszych reprezentantów bardzo cieszy, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że rywalizowali z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Nasi zawodnicy prezentują się coraz lepiej i nabierają niezbędnego doświadczenia. Zawodnicy LKTS Luvena Luboń pokazali waleczność i duże zaangażowanie.